Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Покрівельні роботи "під ключ"

Выполняем следующие кровельные работы:   - возведение деревянной или металлической стропильной системы; - монтаж "под ключ" следующих кровельных покрытий: металлочерепицы, композитной черепицы, битумной черепицы, натуральной черепицы, профнастила, натурального сланца; - монтаж водосточной системы; - установка мансардных окон; - утепление крыши; - демонтаж старой кровли; - установка кровельных вентиляционных выходов; - монтаж систем антиобледенения кровли и водостока.

Виконуємо наступні покрівельні роботи:

- Зведення дерев'яної або металевої крокв'яної системи;

- Монтаж "під ключ" наступних покрівельних покриттів: металочерепиці, композитної черепиці, бітумної черепиці, натуральної черепиці, профнастилу, натурального сланцю;

- Монтаж водостічної системи;

- Установка мансардних вікон;

- Утеплення даху;

- Демонтаж старої покрівлі;

- Встановлення покрівельних вентиляційних виходів;

- Монтаж систем антиобледеніння покрівлі та водостоку.

Врахуйте, що грамотно змонтована покрівля - надійний щит Вашого будинку! 

Взнати ціни на покрівельні роботи Львів >>

Працюємо по всій Україні. 

Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.Покрівельні роботи. Етапами проектування покрівлі та підбору необхідних покрівельних матеріалів зовсім не закінчується процес перетворення Вашого даху в надійний щит, який на довгі роки захистить Ваш будинок від дощових, снігових, вітрових атак мінливої погоди. На жаль, теорія ніщо без практичного втілення, і найблискучіший проект залишиться лише нереалізованою мрією, а навіть супер-якісні матеріали не залізуть самі на дах і не перетворяться, немов по повелінню чарівної палочки, в готову покрівлю. Ось чому практична реалізація чи монтаж покрівлі, є, мабуть, одним з найбільш відповідальних етапів в будівництві Вашого будинку.

   Як відомо, будь-яка справа потребує деяких знань, навиків та вмінь. Будь-яка справа ладиться в руках справжнього майстра, який знає всі її тонкощі та нюанси, а, головне, любить свою роботу та пишається нею. Процес монтажу покрівлі, як ніякий інший, потребує професійного підходу до окресленої задачі, а висока кваліфікація спеціалістів є запорукою якісного та грамотного виконання покрівельних робіт. Адже покрівля – це складна система взаємопов'язаних елементів. Всі комплектуючі покрівельної системи являють собою єдине ціле. Тільки їх правильне сполучення та грамотне встановлення роблять покрівлю дійсно довершеною – довговічною, технологічною і абсолютно безпечною. Порушення технології монтажу – і всі зусилля підуть прахом. Помилки в укладанні самого покрівельного покриття, в установці систем водостоку, нехтування необхідністю забезпечення вентиляції покрівлі та проблемами гідро- і пароізоляції, відсутність належної уваги до покрівельних аксесуарів – все це може привести до найсерйозніших наслідків. Покрівля – майбутній щит Вашого будинку – стає вразливою і ненадійною. А ніщо не обходиться так дорого і не займає стільки зусиль, як переробка неякісно зробленої роботи. Тому процес інсталяції покрівлі краще всього доручити професіоналам, які мають на своєму рахунку не один зроблений об'єкт.

 Особливо наочно різницю в кінцевому результаті можна побачити на конкретному прикладі. Як мовиться, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Пропонуємо до Вашої уваги фотографії об'єкта, покрівельні роботи на якому зроблено спеціалістами двох різних кваліфікацій. Об'єкт – житловий багатоквартирний будинок.

Якісний монтаж покрівліНеякісна робота

Ліворуч – робота професійної покрівельної фірми. Покрівельне покриття – профнастил. 

Встановлено снігозатримувачі для запобігання лавиноподібному сходженню снігу та мансардні вікна, горищне приміщення переобладнане під житлову мансарду. Чи не правда, вигляд даху тішить око? Впевнені, ця покрівля на довгі роки вірою та правдою буде слугувати своїм власникам.

А тепер зверніть увагу на фотографію праворуч. Тут представлено, якщо можна так висловитися, «роботу» приватної бригади. Різниця відчутна. Особливо вражає відсутність геометрії форми покрівлі та негерметичність стиків. Мало того, що зовнішній вигляд цього даху не викликає нічого, крім почуття співчуття до його власника, так ще, будьте впевнені, до питання його ремонту, а, в кінцевому рахунку, і заміни, він повернеться дуже швидко.

Звичайно, ми не стверджуємо, що серед «приватників» немає хороших спеціалістів, і, якщо Ви хочете ризикнути, то не будемо Вас відмовляти. Ми лише намагаємося допомогти зробити правильний вибір, щоб Ваша покрівля на довгі роки виконувала накреслену задачу – бути надійним щитом Вашого будинку. 

Якісна покрівля від ТРАНССТАЛЬ

 Якщо ж в процесі цього пошуку Ви зупините свій погляд на нашій компанії, ми прикладемо всі свої сили, знання та вміння для здійснення будь-яких окреслених задач в сфері покрівлі та покладемо ВСЕсвіт ДАХУ до Ваших ніг.  

  

 Подивитися на результати нашої роботи можна в розділі 

 

Наші об'єкти.

 

 

  Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну

 


ПОКРІВЛЯ     БУДІВНИЦТВО     ПРОЕКТИ     ДИЗАЙН 


 

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.