Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Покрівельні матеріали та аксесуари. Будівельні роботи та реконструкція. Проектні та дизайнерські рішення.

  Історія діяльності будь-якої компанії - це шлях становлення і розвитку, наповнений яскравими успіхами і не застрахований від образливих невдач. На цьому шляху компанія завойовує повагу партнерів і вдячність клієнтів, а реалізовані проекти стають предметом гордості і ілюстрацією якісно зробленої роботи. Ми обрали сферою своєї діяльності будівельну галузь, розвиток якої в Україні безпосередньо пов'язаний з становленням нашої держави і є відображенням непростих проблем зростання. Тим приємніше, озираючись на зроблені об'єкти, відчувати свою скромну причетність до процесів будівництва в Україні. 

 Розпочавши свою діяльність на ринку будівельних матеріалів з 1997 року, наша компанія з 2003 року зосередила свою основну увагу на сучасних покрівельних матеріалах і будівництві. Надаючи своїм клієнтам повний спектр послуг по розрахунку, продажу та монтажу, ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення завдання облаштування покрівлі. Схожий підхід ми практикуємо і в сфері будівництва, втілюючи в життя принцип: "Від ідеї - до проекту, від мрії - до повної її реалізації "під ключ". Індивідуальний підхід і увага до кожного клієнта є правилом роботи нашої компанії. Представляючи на ринку тільки високоякісні сертіфіковані матеріали провідних світових виробників, ми гарантуємо, що наш покупець отримає дійсно найкращий продукт, а запропоноване нами рішення буде оптимальним.

 Серед наших клієнтів в різні роки були такі відомі та шановані організації і компанії, як Львівська державна залізниця, Стрийський вагоноремонтний завод, Рефрижераторне вагонне депо м. Тернопіль, Львівський державний авіаційно-ремонтний завод, СП "Галка Лтд", ТОВ "АЙПІЄ-Л"(ринок" Південний ", м. Львів), СП "Роял Лтд", Торговий дім "Жидачівський паперовий комбінат", ВАТ "Самбірський завод металооснастки", ТОВ "Явір-млин", ВАТ" Городоцький механічний завод", будівельні фірми РБУ "Галич", "Хадлей Україна", "Прогрестехбуд", "ТВД", "Тернопільбуд" і багато інших. Відомі готельно-відпочинкові комплекси, як, наприклад, "Тростян Резорт" в Славському, гірськолижний курорт "Плай" чи Апарт-отель "VIP-резиденція" в Буковелі, навчальні заклади, релігійні організації, об'єднання домовласників і приватні забудовники - ми вдячні за Ваш вибір на користь нашої компанії і будемо раді новому співробітництву.  

 Наша компанія постійно поповнює спектр пропонованих товарів і послуг, намагаючись задовольнити зростаючі потреби споживача в сучасних і якісних будівельних матеріалах і роботах. Адже тільки в постійному розвитку можливе зростання і успіх будь-якої діяльності. Рух - це життя, цього принципу наш колектив дотримується в щоденній роботі. В цьому переконалися наші партнери та клієнти. Переконайтеся і Ви! 

Замовити будівельні роботи чи купити покрівельні матеріали:

 +38 (067) 3737571  +38 (067) 3737572  +38 (099) 7872228

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.