Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Як правильно вибрати форму та тип даху. Поради покрівельника.

Вибір форми даху

Дах - це захисний щит Вашого будинку. Але водночас дах не просто накриває будинок для захисту від атмосферних впливів - дощу, снігу, сонячних променів тощо. Дах - це повноцінне продовження будинку в архітектурному плані, завдяки якому формується його загальний вигляд. Навіть більше - від вибору типу даху та виду покрівельного матеріалу залежать комфорт та затишок Вашого будинку.  

За своїми особливостями в конструктивному плані дахи бувають скатними та плоскими.

Зараз при будівництві житлових приватних будинків плоскі дахи використовуються тоді, якщо на даху планується організувати будь-який додатковий простір, наприклад, басейн, зелену терасу тощо.

Більш поширеним при будівництві житлових приватних будинків є скатний дах, який має багато переваг перед дахом плоского типу і загалом є більш надійним та довговічним, ніж плоский дах. Під таким дахом можна легко зробити горище або житлову мансарду.

Розглянемо основні види скатних дахів.

Односкатний дах

Дах. Односкатний дах.

Це найпростіший вид скатного даху, який спирається на стіни, що мають різну висоту. В результаті дах має нахил в одну сторону. Зазвичай така форма найчастіше використовується при будівництві сараїв, гаражів і інших господарських будівель. Але нерідко її можна побачити і на житлових будинках. Лаконічність форми та невисока вартість зведення - ось головні переваги односкатного даху. Хоча в деяких випадках саме таке архітектурне рішення може додати будинку особливого шарму та привабливості. Проте мансарду в будинку з таким дахом облаштувати не можна.

Двоскатний дах 

Двоскатний дах

Двоскатний дах є однією з найпоширеніших та найпрактичніших форм даху. Складається такий дах з 2-х скатів, з'єднаних один з одним за допомогою «конька». Цікаво, що такі скати бувають як симетричними відносно один одного, так і можуть відрізнятися кутом нахилу чи довжиною. Під таким дахом можна легко обладнати горище або житлову мансарду. Частини стін будівлі, які обмежують горищне приміщення з обох сторін, називаються фронтонами.

Вальмовий дах

Вальмовий дах

Якщо замість фронтонів встановлюються 2 ската трикутної форми, то такий дах має назву вальмовий, а самі скати називаються вальмами. Звести такий дах складніше, ніж односкатний чи двоскатний дах. Проте стійкість таких дахів до опадів та сильних вітрів набагато вища.

Напіввальмовий дах

Напіввальмовий дах

Напіввальмовий дах вважається проміжною ланкою між двоскатним та вальмовим дахами. Торцеві фронтони в цьому випадку зроблені у вигляді трапеції, а їх верх накритий напіввальмою. Як правило, в таких дахах на фронтоні можна розмістити цілком повноцінне вікно, а самі напіввальми представляють собою досить цікаві декоративні елементи.

Шатровий дах

Шатровий дах

У вальмового даху є ще один різновид, який отримав назву шатрового даху. Конструктивно він має 3 і більше скатів, що сходяться в одній верхній точці. Цей тип даху не має верхнього «конька», а скати симетричні один до одного. Якщо будинок має форму правильного багатокутника або квадрата, то в ньому зазвичай використовується шатровий тип даху. Такий тип даху досить вітростійкий та цікавий з точки зору дизайну.

Багатощипцевий дах

Багатощипцевий дах

Якщо будівля має форму складного багатокутника, то тоді вона накривається багатощипцевим дахом. Зведення таких дахів не є дуже простою справою через складність конструкції крокв'яної системи. Проте при вдалому проекті можна створити дах унікальної форми, який стане окрасою Вашего будинку.

Ламаний дах

Ламаний дах

Такий дах іноді називають дахом мансардного типу. Він має досить великий кут нахилу зламу, що дозволяє повноцінно використовувати корисну площу мансарди в будинку.

Купольна та конічна форми даху

Купольна та конічна форми даху Купольна та конічна форми даху

Зараз такі форми даху використовується здебільшого в окремих елементах будинку, наприклад в баштах, а також при будівництві малих архітектурних форм - альтанок тощо.

Комбіновані дахи

Найскладнішу конструкцію мають комбіновані типи дахів

Найскладнішу конструкцію мають комбіновані типи дахів. Насправді такі дахи представляють з себе поєднання різних форм - багатощипцевої, шатрової, вальмової... Такі дахи мають цікавий зовнішній вигляд та завжди привертають увагу. Ось де архітектор може "розвернутись" та дати волю своїй фантазії! Однак проектуючи такий дах треба мати на увазі і практичну сторону - зручність у майбутньому користуванні та складність зведення конструкції даху. Крім того, вартість робіт та розхід матеріалів будуть значно вищі, ніж при будівництві більш простих типів дахів.

Отже, обравши форму та тип даху можна приступити до вибору покрівельного матеріалу

Як вибрати покрівлю >> 

Ознайомитися з видами покрівельних матеріалів та зробити свій вибір Ви можете в розділі Покрівельні матеріали.

Консультації, заміри та розрахунок покрівлі нашими спеціалістами - безкоштовні

На Головну 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.