Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Як правильно вибрати покрівлю. Наші поради.
 
Як правильно обрати покрівлю. Наші поради.

Вибір покрівельного матеріалу є відповідальним кроком, оскільки саме від нього залежить, наскільки надійно Ваш будинок буде захищений від опадів, перепадів температур і інших зовнішніх впливів. Адже покрівля - це захисний щит Вашого будинку. Зараз виробляється багато видів черепиці, які мають відносно невелику вагу, що дозволяє не перевантажувати крокв'яну систему, а також відзначаються стійкістю і довговічністю. 

Широке різноманіття різних видів черепиці представляє для Вас компанія Транссталь. З нашим асортиментом покрівельних матеріалів можна ознайомитися тут>>. 

Однак перш ніж купувати конкретний вид покрівельного матеріалу, треба зробити правильний вибір.

Проблема вибору завжди актуальна - і для півня, що обирає собі кохану курку :), і для тих, хто визначається, якою буде покрівля даху будинку.  Півень, сподіваємося, сам справиться :), а ось допомогти зробити Вам правильний вибір покрівельного матеріалу - головна мета нашої команди.

Проблема вибору завжди актуальна - і для півня, що обирає собі кохану курку :), і для тих, хто визначається, якою буде покрівля даху будинку. Півень, сподіваємося, сам справиться :), а ось допомогти зробити Вам правильний вибір покрівельного матеріалу - головна мета нашої команди. 

Для цього слід визначитися з основними показниками, на які належить звернути увагу. Серед них надійність і довговічність, легкість монтажу, безпека покрівлі та вибір кольорів. Крім характеристик самого матеріалу увагу слід приділити і особливостям зовнішніх впливів на покрівлю в Вашому регіоні - активності сонячних променів, перепадам температури як протягом однієї доби, так і за рік. Вплив на покрівлю роблять агресивні хімічні речовини, що знаходяться в опадах і атмосфері. Саме тому конкретний вид черепиці повинен мати високу хімічну стійкість та характеристики, що підходять для використання в конкретному регіоні.

Важливими при виборі покрівельного матеріалу також є ухил даху та його геометричні форми та складність. Деякі види черепиці ідеально підходять для складноконструктивних типів покрівлі, інші доцільніше використовувати на більш простих дахах.

Розглянемо деякі види черепиці, які є популярними та широко використовуються в Україні.

Металочерепиця Активно застосовується в будівництві металочерепиця. Це листовий матеріал, що має металеву основу і імітує натуральну черепицю. Металочерепиця з двох сторін має цинкове покриття, а з зовнішньої накладається ще й полімерне кольорове. Монтується на крокову обрешітку. Плюсами цього матеріалу є приємний зовнішній вигляд і відмінний захист від опадів при своєчасному обслуговуванні, а також доступна ціна. 

До мінусів слід віднести відносно невеликий термін служби, високий рівень шуму та парусність.

Бітумнв черепиця Ще один популярний вид покрівельного покриття - бітумна черепиця. Вона виготовляється з скловолокна, який покривається бітумною сумішшю. Зверху - кольорова кам'яна посипка. Монтується бітумна черепиця просто, оскільки знизу присутній клейовий шар. Перевагами бітумної черепиці є герметичність, велика кількість кольорів та форм, відсутність шуму під час дощу і тривалість служби. 

Серед недоліків, що збільшує вартість покрівельного пирогу, варто відзначити необхідність облаштування суцільної основи з дерева - дошок або ОСБ-плит.

Композитна черепиця Ще один поширений вид черепиці - композитна черепиця. Її основа - це сталевий лист з високоякісним алюмоцинковим покриттям, а декоративний ефект забезпечується натуральною базальтової посипкою. Композитна черепиця, в залежності від виду профілю, прекрасно імітує і більш важку та недешеву натуральну черепицю, і дерев'яну гонтову покрівлю. Вона довговічна, безшумна та вітростійка.

Однак композитна черепиця вимагає якісних кріплення та інструменту для укладки. 

Ознайомитися з іншими видами покрівельних матеріалів та зробити свій вибір Ви можете в розділі Покрівельні матеріали.

Покрівля

Консультації, заміри та розрахунок покрівлі нашими спеціалістами - безкоштовні

На Головну 

 

 

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.