Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Сланець - король покрівельних матеріалів

 Сланець покрівельний

  Cланець - гірська порода, створена самою природою. Походженням сланцю ми зобов'язані геологічним процесам, що активно відбувалися на нашій планеті мільйони років тому. Ось чому цей матеріал часто називають "природний сланець" або "природний шифер" від німецького Schiefer - сланець. Сланець є одним з найбільш екологічно чистих матеріалів, які існують в природі. Він перевершує більшість будівельних матеріалів, для виготовлення яких необхідно об'єднати різні мінеральні компоненти разом. Для отримання покрівельного матеріалу зі сланцю потрібно лише надання форми з невеликими витратами енергії, ніякої присутності сполучних речовин, таких як цемент, і відсутність процесу випалу. 

Сланець

Природний сланець століттями використовують в якості покрівельного матеріалу. Покоління архітекторів і покрівельників створювали зі сланцю архітектурні стилі і твори мистецтва, традиції та культуру. Однак і в наш час він актуальний і сучасний. Різні типи кладки роблять його чимось особливим для дахів і фасадів. 

Люди, що проживають в будинках, накритих сланцем, знаходяться під благотворним впливом на їхній організм цього природного матеріалу. Фасад будинку або дах не потребують особливого догляду. Висока міцність і довговічність, порівняно з усіма іншими продуктами, дозволяють мати найбільш тривалий термін служби. В результаті сланець не має конкурентів серед відомих покрівельних матеріалів з точки зору оцінки життєвого циклу. 

Природний сланець

 Ми представляємо природний сланець від одного з найбільших постачальників - німецької компанії Rathscheck Schiefer. У всьому світі для видобутку та виготовлення своєї продукції Rathscheck Schiefer відбирає кращі родовища сланцю. Історія підприємства Rathscheck Schiefer налічує понад 200 років: в 1793 році Йоганн Баптист Ратшек (Johann Baptist Rathscheck) заснував однойменне підприємство, яке в 1904 році влилося в компанію Wilh. Werhahn KG. За останнє десятиліття підприємство стало одним з лідерів на європейському ринку. У самій Німеччині компанія Rathscheck Schiefer давно є провідним підприємством у галузі.

Система контролю якості Rathscheck включає в себе елементи, що виходять далеко за рамки вимог національних та європейських стандартів. Вона стала результатом багаторічного досвіду роботи в галузі виробництва покрівельного і фасадного сланцю. На її основі створено систему оцінки якості сланцю з усього світу. Тільки найкращі сланцеві родовища відповідають цим суворим вимогам.

 Сланець Rathscheck

 Марки природного сланцю Rathscheck:

Moselschiefer® (Мозельський сланець) є кращою маркою продукції, що видобувається в шахтах Катценберг і Маргарета. Століттями назву Moselschiefer® було синонімом вищої якості німецького сланцю. Початковий шлях перевезення сланцю через річку Мозель вже в 1850 р. присвоїв цьому будівельному матеріалу ім'я: Moselschiefer®. Ця історична назва стало синонімом найвищої якості.

InterSIN® - це фірмова назва сланцю Rathscheck, що видобувається в кращих шахтах світу. При виборі родовищ компанія орієнтувалася на високу якість Мозельського сланцю Moselschiefer®. Відповідність стандартам якості щодня перевіряється на місцях.

ColorSklent® - кольоровий сланець, що поставляється з найкращих шахт світу в пурпуровому, сіро-коричневому, зеленому, синьо-зеленому, темно-зеленому та мармуровому відтінках, що надає покрівлям, накритим цією маркою сланцю особливий характерний вигляд.

Сланець

Більш докладно про марки природного сланцю Rathscheck і типи використовуваних кладок:

  Moselschiefer®    InterSIN®    ColorSklent® 

   

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну 

Пошук:  
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.