Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Керамічна черепиця Tejas Borja (Іспанія)

Tejas Borja

Відчуй витонченість середземноморського стилю іспанської керамічної черепиці Tejas Borja!

Tejas Borja

Безперечно, керамічна черепиця - це один із найпопулярнiших видів покрівлі. Натуральна керамічна черепиця є чудовим матеріалом і не вимагає спеціального догляду. Приємний для очей цегляно-червоний колір обпаленій глині надає оксид заліза. Від звичайної черепиці на основі цементу її відрізняє форма, товщина та особливий чистий звук, що лунає, якщо постукати по готовій черепиці. 

Не дивно, що покрівельна черепиця прослуживши нам багато сторіч, у свідомості людей асоціюється з надійністю та достатком. Як стверджують історики, перші будинки, де в якості покриття використовувалася покрівельна черепиця, з'явились вперше чотири тисячі років тому.

Tejas Borja

Керамічна покрівля є екологічно чистим матеріалом, стійким до шкідливих випромінювань. Багатьох керамічна черепиця також приваблює своєю несприйнятливістю до вогню. Кераміка не горить і не плавиться навіть при дуже високих температурах. Завдяки морозостійкості покрівельна черепиця може застосовуватися в зонах з дуже суворим кліматом. 

Керамічна черепиця виготовляється з жирної пластичної легкоплавкої глини. Вона оптимально поєднує в собі невисоку вартість, красу і якість. Саме тому керамічна покрівля стане найкращим рішенням для вашого даху. Кожному будинку черепиця керамічна додасть неповторний вигляд, вигідно виокремить серед інших будівель. Це особливо важливо в тому випадку, якщо будинок споруджується за спеціальним проектом.

Tejas Borja

Якщо ви вирішили придбати черепицю, то повинні знати, що продаж черепиці повинен здійснюватися справжнiми майстрами своєї справи, які розбираються у всіх тонкощах роботи із цим покриттям. Адже всі плитки повинні бути однакового розміру, щоб скріплюватися одна з одною.

Варто звернути увагу на це покриття, якщо вас не задовольняє шум, створюваний металевим дахом. На відміну від нього, черепична покрівля не шумить, з легкістю пристосовується до неминучої деформації й усадки будинку.

Запропонована нашою компанією керамічна черепиця має всі перелічені вище властивості. Якісна черепиця, ціна на яку може варіюватися залежно від різноманітних факторів, це - запорука вашого спокою. Термін її служби дуже високий. Придбана одного разу, вона прослужить вірою та правдою довгі роки. Будь-який будинок може неодноразово змінитися, залишаючись, одначе, накритим довговічним та гарним функціональним матеріалом, яким є керамічна черепиця. Ціна на неї зовсім не є високою в порівнянні з іншими покриттями та враховуючи термін її служби.

Продаж керамічної черепиці - це справа, до якої ми підходимо з усією відповідальністю. Ми постійно стежимо за новинами з усього свiту, впроваджуємо різні технологічні новинки, поліпшуючи свою продукцію, щоб ви могли купити черепицю найвищої якості. Наша компанія вважає, що продаж черепиці повиннен супроводжуватися консультаціями фахівців, щоб допомогти клієнту зробити кращий вибір. Звертайтеся до нас, якщо потрібна керамічна черепиця - ціна Вас приємно здивує. 

Представляємо: Керамічна черепиця Tejas Borja

Керамічна черепиця Tejas Borja

У середині 20-століття Франциско Рамон-Борха Семпер почав свою діяльність на землях Аліканте, і заснував першу фабрику з виробництва керамічної черепиці. У той час він був представником третього покоління родини, яка присвятила себе цьому ремеслу. З 1898 року підприємство, завдяки багаторічному досвіду і вражаючому зростанню, являло собою три великі заводи з власними кар'єрами глини у Валенсії, Аліканте і Кастельоні.

 Tejas BorjaTejas Borja

Сьогодні, керамічну черепицю Tejas Borja реалізують не тільки в Іспанії, але і в країнах з суворими погодними умовами, таких як Франція і Німеччина, а також у країнах, яким властивий середземноморський стиль: США, Мексика, Канада, Китай, азійські та арабські країни і т.д. Компанія Tejas Borja  постійно вводить нововведення, покращуючи свою продукцію, і по сьогоднішній день дотримується незмінної концепції - бути і залишатися черепицею кращої якості.

Керамічна черепиця Tejas Borja є морозостійкою та витримує 150 циклів. Офіційна гарантія виробника - 30 років.

Для нашої компанії, як офіційного представника черепиці Tejas Borja важливим аспектом у діяльності є необхідність підтримувати зв'язок зі своїми клієнтами і бути доступними завжди. Фахівці компанії надають професійну консультацію по підбору кольорів і матеріалу черепиці, а також з питань проектування та будівництва дахів. 

На сьогоднішній день ми представляємо наступні формати та моделі іспанської керамічної черепиці Tejas Borja:

Розділ Формати керамічної черепиці  Tejas Borja

Розділ Моделі керамічної черепиці Tejas Borja 

Також представлені всі необхідні аксесуари та декоративні обробки.

Дивіться відео-каталог форматів та моделей іспанської керамічної черепиці Tejas Borja:

Керамічна черепиця Tejas Borja - більше ніж просто покрівля!

 Керамічна черепиця Tejas Borja

 

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну 

Пошук:  
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.