Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Мансардні вікна FAKRO

Мансардні вікна Fakro. Продаж. Встановлення.Мансардні вікна Fakro. Продаж. Встановлення.


   Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні, а також новаторські рішення дають можливість підібрати відповідне мансардне вікно FAKRO до кожного типу приміщення. Мансардні вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують довговічність, безпеку, функціональність та дуже хороші термоізоляційні параметри.
Мансардні вікна стають невід’ємним елементом при будівництві нових об’єктів, відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єру. Використовуючи мансардні вікна у реконструкції горищ, можна легко змінити функціональність приміщення та отримати по-новому стилізовані інтер’єри.

 

Обертальні вікна FTS, FTS-V, FTP-V, FTP-W

   Обертальні вікна - це найпопулярніший вид дахових вікон. Вони забезпечують освітлення і провітрювання приміщення. Відчиняються тільки способом обертання, обертаються на 180° для зручного миття вікна, а також для обслуговування зовнішньої маркізи. Обертальні вікна можуть бути обладнані внутрішніми і зовнішніми аксесуарами.Відхильно-обертальні FPP preSelect®

   Відхильно-обертальні вікна, крім освітлення і провітрювання приміщення, забезпечують вільний доступ до вікна і широкий вид з вікна через відхилену раму. Відчиняються двома способами: - відхиляння до 35°, який дає можливість вільно підійти до вікна, - обертання, який використовується для миття вікна і обслуговування маркізи. Відхильно-обертальні вікна можуть бути обладнані зовнішніми і внутрішніми аксесуарами.Панорамні вікна FEL

   Характеризуються великими розмірами, що забезпечує гарне освітлення і провітрювання приміщення, а також великим кутом нахилу рами, що дає можливість вийти на дах. Відчиняються двома способами. Перший - відхиляння на 40°, що забезпечує вільний доступ до вікна, а також необмежений вид з вікна; - відхиляння на 68°- великі розміри вікон і великий кут відхилення рами дає можливість вийти на дах, завдяки цьому вікно може виконувати роль евакуаційного виходу. Другий - обертання, що  використовується для миття вікна і обслуговування маркізи. Панорамні вікна можуть бути обладнані зовнішніми і внутрішніми аксесуарами.


Карнизне вікно FLL

   Карнизні вікна монтуються вертикально в сполученні з мансардними вікнами. Це забезпечує дуже добре освітлення і провітрювання приміщення, а також значно покращує зоровий контакт з навколишнім середовищем. Відчиняються способом обертання на 180° для зручного миття. Карнізні вікна можуть бути обладнані внутрішніми аксесуарами.Вікна-вилази термоізоляційні FWP-R, FWP-L

   Вікно–вилаз термоізоляційний – це вікно з відхильною рамою, яке відкривається набік. Після розблокування ручки, рама відкривається на 90º. Вікно має дві версії відкривання:
FWP-R - праворуч
FWP-L – ліворуч
До вікон-вилазів термоізоляційних підходять всі внутрішні аксесуари FAKRO.
 

Скачати прайс на мансардні вікна Fakro та аксесуари можна тут 

Мансардні вікна Fakro. Продаж. Встановлення.Мансардні вікна Fakro. Продаж. Встановлення.

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну

 

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.